Cattery

evcilkedim.com ve Royal Canin Türkiye, profesyonelleri destekliyor!

Ülkemizde her geçen gün artan kedi sahiplenme ve sahiplendirme organizasyonlarından dolayı, yetiştiriciler de kendilerini bu alanda geliştiriyor. Türkiye'de WCF, TICA ve CFA gibi üyesi olunan derneklerin yürüttükleri çalışmalar aracılığıyla, Yetiştirici Sertifikası (Cattery) edinen yetiştiricelir, profesyonelleşiyor.

evcilkedim.com ailesi olarak, Türkiye'de ilk kez yetiştiriciler için hayata alınan bir projeyle, Cattery'ler Royal Canin Pro Kanal İndirimli Ürün avantajlarından yarararlanıyor .


Üye ol, Cattery sertifikanı beyan et, Royal Canin Pro Kanal İndirimli Ürün Avantajına sahip ol.

Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirip kedi ilanı verdikten sonra info@evcilkedim.com mail adresine, Cattery sertifikanızı (kopyalanabilecek alanları gizleyerek) ve üye isminizi beyan edin, Royal Canin Pro Kanal Ürün Avantajlarından yararlanabileceğiniz promosyon kodunuzu mail adresiniz aracılığıyla sizinle paylaşalım.


Şimdi Üye ol  ya da  Profilime Git

Not: Royal Canin Pro Kanal İndirimli Ürün Avantajı kampanyası, evcilkedim.com tarafından 26.06.2018 tarihinde yürürlüğe alınmıştır. evcilkedim.com bu kampanya ile ilgili değişiklik ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili yapılacak değişiklikler, evcilkedim.com web sitesinin bir ve ya muhtelif sayfalarında yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer..